Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

Лудогорец остварио напредак пред реванш против Карабаха

Фотографија: ludogorets.com
Бугарски фудбалски шампион Лудогорец савладао је у гостима Карабах са 2:1 у првом мечу трећег квалификационог кола Лиге шампиона.

Домаћини су у 17. минуту постигли гол, који је поништен због офсајда и прво полувреме је завршено нерешено 0:0.

Лудогорец је повео голом Диниша Алмејда у 54. минуту. На жалост, звезда бугарског тима Бернард Текпетеј је у 61. минуту сломио ногу.

У 65. минуту Карабах је изједначио поготком Жуниња. Кајо Видал је у 87. минуту постигао гол главом и тиме обезбедио победу за Лудогорец.

Реванш меч у Разграду играће се 13. августа.

Више из ове категориjе

Карлос Насар

Бугарска федерација дизања тегова иде у стечај

Бугарска федерација дизања тегова поднела је суду захтев за проглашење стечаја због великих дугова. Дизачи тегова Карлос Насар и Божидар Андреев, који су освојили златну, односно бронзану медаљу на Олимпијским играма у Паризу, су од почетка..

објављено 4.10.24. 15.50

Лудогорец промашио пенал у Плзењу, освојио први бод у Лиги Европе

Лудогорец је освојио свој први бод у Лиги Европе након што је одиграо 0:0 у гостима против чешке екипе Викторија Плзењ. Утакмица на градском стадиону у Плзењу била је веома изједначена, али најбољу шансу за гол бугарски тим је пропустио када је капитен..

објављено 4.10.24. 08.54
Александар Везенков

Први трофеј за Везенкова по повратку у "Олимпијакос"

Најбољи бугарски кошаркаш Александар Везенков освојио је први трофеј по повратку у грчки великан "Олимпијакос". Бугарин је у великој мери заслужан за тријумф тима над "Панатинаикосом" у финалу Суперкупа Грчке. Утакмица је завршена резултатом 86:85..